Тренер

Парасюк Андрій Васильович

11.09.1992 р.н.

 

parasuk andrey

Навчання:

У 1999 році пішов у перший клас середньої спеціалізованої школи №24 в м.Києві. Після закінчення 11 класів у 2009 році вступив до Національного університету державної податкової служби України на факультет податкової міліції, закінчив 2013 року за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр», напрям «Право», спеціальність «Правоохоронна діяльність», спеціалізація «Управління підрозділами податкової міліції».

У 2013 році вступив до Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова на заочну форму навчання Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації, який закінчив у 2015 році за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» за спеціальністю «Фізична реабілітація» і присвоєно кваліфікацію «Вчитель фізичної культури, фахівець з фізичної реабілітації та фітнесу».

За період навчання в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова пройшов навчання за програмою спецкурсу «Інструктор лікувальної фізичної культури» і отримав відповідний сертифікат.

Робота:

У 2013 році звільнився в запас з лав працівників податкової міліції в званні лейтенант і працевлаштувався в Національний університет державної податкової служби України на кафедру фізичного виховання і спорту на посаду провідного спеціаліста. З вересня 2015 працює на посаді старшого викладача кафедри фізичного виховання і спорту Національного університету державної податкової служби України.

Спортивна кар'єра:

У віці 10 років пішов на спортивну секцію Taekwon-do ITF до свого першого і єдиного тренера Чехова І.В. У 2008 році став переможцем чемпіонату України з Taekwon-do ITF. Також в 2008 році став дворазовим переможцем міжнародного турніру «Balt Cup» в м.Таллінн, Естонія.

У 2009 році здав атестацію і отримав чорний пояс І дан з Taekwon-do ITF.

У 2012 році здав атестацію і отримав чорний пояс ІІ дан з Taekwon-do ITF.

У 2013 році став чемпіоном світу з військово-спортивного багатоборства. Також у 2013 році отримав спортивне звання «майстра спорту України з Taekwon-do ITF». У 2013 році став срібним і бронзовим призером чемпіонату Європи з Taekwon-do ITF в м Блед, Словенія.

Особисту тренерську кар'єру почав з 2013 року, до 2013 року був помічником свого тренера. Щорічно проходить обов'язкові інструкторські і суддівські семінари.

 

Наша місія
sparta logo
«Taekwon-do»- науково обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних і духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини

Контактна інформація

м.Ірпінь, вул. Садова 94
mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.