Набір в групу

Trener2Сучасне Taekwon-do значно відрізняється від інших видів бойових мистецтв. Taekwon-do - науково обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних і духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини

Полюбив цей вид спорту учень набуває сувору самодисципліну, дух співробітництва і взаємоповаги. У учня, який потрапив в атмосферу товариства і спартанського виховання taekwon-do, для шкідливих звичок вже не залишається часу.

Це бойове мистецтво вчить наполегливості та уваги. Виснажливі години малорухомості, психічної напруги і втоми, які вимагають заняття в школі, можуть бути компенсовані лише заняттями спортом, а саме taekwon-do.

Тренування проводяться за адресою: Національний університет державної податкової служби України (спортивний зал центрального корпусу)

м Ірпінь, вул. Університетська, 31 Набір в групи від 5 років

ucheniki 2

Trenerucheniki

ucheniki 3

Trener

ucheniki 1

Trenerucheniki 2

 

Наша місія
sparta logo
«Taekwon-do»- науково обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних і духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини

Контактна інформація

м.Ірпінь, вул. Садова 94
mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.