Корисна інформація

Orden itfФедерація таеквон-до І.Т.Ф. Україна була зареєстрована 10 січня 1992 року. Президентом був обраний Потернак Віктор Миколайович (Заслужений тренер України, інструктор міжнародного класу, чорний пояс 8-й Дан), який керує цією організацією і по сьогоднішній день.

З 2004 р. Федерація отримала статус Національної. На сьогоднішній день її представництва зареєстровані в 24-х областях України і налічують близько 20 тис. тих, що займаються.

Протягом останніх п'яти років, зі спортивних показників, збірна команда України з таеквон-до І.Т.Ф. регулярно входить в трійку найсильніших команд Європи, і в десятку кращих команд світу, а в 2015 році в г.Пловдів, Болгарія, вперше за всю історію українського таеквон-до, забезпечивши собі 2-е загальнокомандне місце серед 83 країн-учасниць, залишивши позаду себе одних з завсідників основних призерів міжнародних змагань збірних Росії, Болгарії, Чехії та Таджикистану, поступившись лише лідерам практично всіх Чемпіонатів Світу збірної КНДР.

СК «Спарта» увійшов до складу Федерації в 2009 році, і вже на сьогоднішній день, національна збірна команда України до 70% складається зі спортсменів нашого клубу.

Наша місія
sparta logo
«Taekwon-do»- науково обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних і духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини

Контактна інформація

м.Ірпінь, вул. Садова 94
mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.